Skip links

ENERGETYKA

Nasza firma działa na rynku od kilku lat, nieustannie pomagając Klientom z zakresu energetyki oraz obróbki mechanicznej wielkogabarytowych przedmiotów. W związku z tym zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę, która umożliwia nam oferowanie również usług związanych z montażem części do turbin. Dysponujemy kompleksowo wyposażonym parkiem maszynowym, a w naszej kadrze pracowniczej zatrudniamy fachowców, dzięki czemu możemy zagwarantować montaż różnego rodzaju podzespołów. Doświadczony zespół profesjonalistów, gwarantuje Państwu terminowe i prawidłowe wykonanie usługi.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą usługą, polegającą na montażu części do turbin oraz kontaktu. W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą!

Z czego składa się turbina?

Na samym początku warto zaznaczyć, iż turbina to element niezwykle kruchy i delikatny ze względu na specyficzne środowisko swojej pracy, dlatego tak często ulega uszkodzeniu. Właśnie w takiej sytuacji pomocna okazuje się nasza firma, która oferuje kompleksowy montaż części do turbin. Wszystko wynika z faktu, iż charakteryzuje się niską zawartością stopową żelaza, a wysoką niklu oraz chromu. Z tego powodu, urządzenia wyposażone w turbinę są nazywane eksploatacyjnymi.

Jednak, aby uniknąć konieczności częstej wymiany turbiny, należy wiedzieć, jak prawidłowo się z nią obchodzić. Przede wszystkim należy kontrolować zawartość oleju i utrzymywać go w odpowiedniej ilości, jak również regularnie czyścić filtry. Jednak doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż nie każdy przestrzega powyższych zasad, przez co dochodzi do uszkodzenia poszczególnych elementów.

Precyzja i profesjonalizm

Nasza firma oferuje Państwu naprawę z wykorzystaniem najwyższej jakości części turbin do elektrowni. Zawsze starannie selekcjonujemy materiały i elementy, na których pracujemy, aby mieć pewność, że spełniają najwyższe standardy oraz posiadają stosowne certyfikaty. Zlecając nam montaż łopatek bądź innych części do turbin, zyskują Państwo gwarancję zadowolenia oraz precyzyjnie zrealizowanej pracy. Dla nas zadowolenie Klienta jest priorytetem, dlatego zawsze przestrzegamy określonych procedur związanych z montażem, dzięki czemu mamy pewność, że urządzenie jest w pełni sprawne i bezpieczne w użytku.

Jeśli szukają Państwo firmy zajmującej się montażem części do turbin, ZAMECH to doskonały wybór! Zachęcamy do kontaktu.