Skip links

Okrętownictwo

Obróbka mechaniczna części okrętowych

Firma Zamech świadczy kompleksowe usługi związane z obróbką mechaniczną części okrętowych. W ciągu ostatnich lat zebraliśmy wymagane doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę, dlatego jesteśmy w stanie pomóc Państwu w regeneracji uszkodzonych części okrętów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż nie zawsze możliwa jest wymiana elementów na nowe ze względu na wysokie koszty, dlatego proponujemy alternatywne rozwiązanie, które wykazuje się równie wysoką skutecznością.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obróbki okrętowej oraz kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą!

Regeneracja turbin okrętowych

Jedną z prac, które wykonujemy w ramach obróbki okrętowej, jest kompleksowa i profesjonalna regeneracja turbin okrętowych. Wszystkie czynności wykonywane są przez naszych specjalistów zgodnie z panującymi procedurami, zawartymi w instrukcji serwisowej danego producenta. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, iż naprawiona część okrętu spełnia wszelkie wymogi techniczne i jest w pełni bezpieczna oraz przeznaczona do użytku.

Regeneracja turbin okrętowych wykonywana przez naszą firmę polega na:

  • demontażu podzespołów na części składowe,
  • czyszczeniu części w odpowiednio przystosowanej myjce,
  • analizie przyczyny uszkodzenia,
  • kontroli pomiarów uwzględnionych przez producenta,
  • wymianie uszkodzonych elementów,
  • monitorowaniu poprawności montażu.

Dzięki powyższym czynnościom mamy pewność, że regeneracja turbiny została przeprowadzona kompleksowo, a pojazd jest w pełni sprawny i bezpieczny.

Naprawa przekładni okrętowych

Kolejnym obszarem specjalności naszej firmy są przekładnie okrętowe. Doskonale znamy różnorodne urządzenia tego typu, pochodzące od poszczególnych producentów, dlatego zastosujemy najlepsze rozwiązania, aby skutecznie wyeliminować powstały problem. Naprawa uszkodzonych elementów zawsze jest realizowana terminowo i w możliwie najkrótszym czasie. Dokładamy wszelkich starań, aby cała naprawa przekładni okrętowej została wykonana w pełni kompleksowo.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy z zakresu obróbki mechanicznej części okrętowych, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty oraz kontaktu. Chętnie udzielimy dokładnych odpowiedzi na wszystkie pytania.

obróbka mechaniczna części okrętowych